Uczestnicy
Zarząd: Katarzyna Kozyra, Krzysztof Zabłotny, Tomasz Hnat, Jakub Mędrzycki

Przewodniczący Zebrania
Katarzyna Kozyra
Protokolant
Jakub Mędrzycki

 1. Krótkie podsumowanie Ligi Tradowej.
  1. W naszym mniemaniu edycję 2023 należy zaliczyć do udanych. Wzięła w niej udział rekordowa liczba osób, padła rekordowa liczba przejść, sama Impreza „rozniosła się głośnym echem” w środowisku wspinaczkowym w Polsce.
 2. Podsumowanie finału Ligi Tradowej
  1. Wstępna sugestia, żeby usunąć grupy powyżej 6.2+, co ma na celu zmobilizowanie zawodników, którzy chcą znaleźć się w czołówce, do wspinania się bliżej swojej górnej granicy umiejętności.
 3. Kto o czym potrzebuje porozmawiać?
  1. Wniosek o przygotowanie graficznej wersji kalendarza dla klubowiczów w celu umieszczenia w czasie wydarzeń na przyszły rok.
  2. Staramy się zbudować powtarzalny kalendarz, dzięki czemu Klubowicze będą mogli „przewidzieć” która impreza odbywa się w którym miesiącu i na tej podstawie wstępnie planować urlopy.
 4. Omówienie nadchodzących imprez z kalendarza WKW.
  1. 11.2023 rozpoczynamy Ligę Drytoolowa WKW. Koordynatorem jest Krzysiek Zabłotny.
  2. Kolejnym wydarzeniem jest rozpoczęcie Sezonu Zimowego, które odbędzie się 1-3.12.2023 na Hali Szrenickiej. Koordynatorem jest Jakub Mędrzycki oraz Natalia Michalska.
  3. Następnie planujemy Zimowe Zgrupowanie Taternickie połączone z Sylwestrem w Moku w okresie 27.12.2023-02.01.2024. Koordynuje jest Tomasz Hnat
 5. Krótka wzmianka nt. Kursu Skałkowego.
  1. Potwierdzenie Janka Gałka jako koordynatora.