Wystawa – 2008

Zbliża się rozstrzygnięcie II edycji Konkursu Fotografii Górskiej. Pierwsza wystawa już za kilka dni podczas Przeglądu Filmów Górskich w Lądku Zdroju.

Po burzliwych naradach Jury ze zdjęć nadesłanych na II edycjię KFG wybrało fotografie do prezentacji podczas wystaw pokonkursowych. Pierwsza z nich odbędzie się w holu ośrodka Geovita przy ulicy Granicznej 14 w Lądku Zdroju podczas Przeglądu Filmów Górskich (25-28.09.2008). Lądecka publiczność będzie miała okazję wybrać laureata swojej nagrody, która zostanie ogłoszona i wręczona w Kinoteatrze w niedzielę, podczas uroczystości zakończenia przeglądu (g. 17-19).

Wśród prac prezentowanych w Lądku znajdują się też zwycięskie fotografie, jednak nazwiska laureatów oraz nagrodzone prace zostaną ogłoszone i zaprezentowane w osobnym komunikacie oraz na stronach internetowych Konkursu.

Wernisaż głównej wystawy pokonkursowej oraz ogłoszenie i wręczenie nagród odbędzie się we Wrocławiu, w galerii ZPAF “Za Szafą”, ul. św. Marcina 4. Początek o godzinie 16.00 w sobotę 11.10.2008.

Gorąco zapraszamy!

Poniżej prezentujemy zdjęcia, które będzie można obejrzeć podczas wystawy w Lądku oraz w galerii “Za Szafą” we Wrocławiu.

Kategoria “Akcja”

{jgxgal folder:=[images/konkurs/2008/wystawa/Akcja] cols:=[4]}

Kategoria “Krajobraz”

{jgxgal folder:=[images/konkurs/2008/wystawa/Krajobraz] cols:=[4]}