Nowy rok, nowe, fantastyczne prelekcje w siedzibie klubu! To naprawdę last call na podróż do Pakistanu z Mariuszem Hatalą! Nie może Was zabraknąć. Co Was czeka i kto będzie Waszym przewodnikiem po Górach Karakorum najlepiej opowie sam zainteresowany.

„Żołnierz zawodowy, ratownik medyczny i narciarski, absolwent AWF Katowice, instruktor narciarstwa zjazdowego PZN/SITN, instruktor stażysta INW/PZA, rekreacji i sportu wspinaczka skalna, technik linowych w WP. Członek kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej od 2019 roku, uczestnik programu Polski Himalaizm Zimowy a obecnie Polski Himalaizm Sportowy. W 2019 roku wyróżniony nagrodą kwartalnika Taternika za “Pierwsze Polskie Zimowe wejście na Chan Tengri ” w zespole z Piotrem Krzyżowskim.
Uczestnik akcji ratunkowej Hindusa Anoraka Maloo pod Annapurna I w 2023 roku wraz z Adamem Bieleckim. Wspinacz, alpinista, himalaista, biegacz ultra, kolarz szosowy i MTM. Jestem człowiekiem uzależnionym od gór i wszelkiej aktywności górskiej, wspinanie i narciarstwo to moja pasja. Podczas prelekcji zabiorę Was do Pakistanu w góry Karakorum, gdzie opowiem o przygotowaniach, realizacji, sukcesach i porażkach podczas mojej kariery górskiej.”

Zapraszamy serdecznie na pierwszą prelekcję w 2024 roku. Przed spotkaniem będzie można załatwić bieżące sprawy klubowe.

Zespół WKW