Zakończenie 7 edycji „Ligi Tradowej WKW”

“Czyste Rudawy” to hasło, które przyświecało 7 edycji “Ligi Tradowej WKW”. Uczestnicy konkursu nie tylko się wspinali, ale również zbierali śmieci w naszym ukochanym rejonie. Ten niewielki na pozór wysiłek znacząco przyczynił się do utrzymania porządku i równowagi w przyrodzie. Mamy nadzieję, że ta idea przypadła Wam do gustu i że zakończenie Ligii nie oznacza końca sprzątania.

W 7 edycji „Ligi Tradowej WKW” wzięło udział 30 uczestników. Zrobionych zostało około 350 dróg konkursowych, zaś wyniki prezentują się następująco:

 • OPEN – klasyfikacja w kategorii damskiej i męskiej w dwóch pod-kategoriach:
  • grupa I do VI.2 włącznie (6c w skali francuskiej): Kania AgnieszkaLubimow Marcin
  • grupa II powyżej VI.2 (6c w skali francuskiej): Opiela Seweryn
 • WKW – klasyfikacja w kategorii damskiej i męskiej w dwóch pod-kategoriach, ale tylko wśród aktualnych członków Wrocławskiego Klubu Wysokogórskiego:
  • grupa I do VI.2 włącznie (6c w skali francuskiej): Kania AgnieszkaLubimow Marcin
  • grupa II powyżej VI.2 (6c w skali francuskiej): Nowak Jędrzej
 • AKTYWNOŚĆ (największa liczba pokonanych dróg): Skopowski Jan – 40 dróg konkursowych!
 • Nagroda specjalna za zbiórkę największej ilości śmieci: Chyła Marcin

Chcielibyśmy bardzo podziękować naszym sponsorom za ufundowanie wspaniałych nagród: Bar i Agroturystyka KariokaDolnośląska Szkoła WspinaczkiHeartbeatMountain Direct (Sławomir Szlagowski), Sklep Górski SkalnikTabor pod Krzywą (Sławomir Ejsymont), Tricamp Szkoła Wspinania (szkoła założona przez organizację Integrowanie Przez Wspinanie prowadzona przez trójkę przyjaciół, doświadczonych wspinaczy – Pawła Zielińskiego, Tomasza Olszewskiego oraz Daniela Sromek).

Dziękujemy pięknie również naszym patronom medialnym: portalom wspinanie.plportalgorski.pl, oraz Taternikowi i serwisowi wspinaczkowegmu redPoint.

A na koniec gorące podziękowania dla wszystkich naszych wspaniałych uczestników za udział, dobrą zabawę, a przede wszystkim za zebrane śmieci.

Organizatorzy