logo wkwZachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach zimowych :)

Szkolenie lawinowe 12-13 stycznia
Coroczne już klubowe szkolenie lawinowe odbędzie się w schronisku „Pod Łabskim” i okolicach. Spotykamy się w sobotę rano przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę o godz. 9.00. Podchodzimy razem do schroniska, po krótkiej przerwie na zakwaterowanie będziemy ćwiczyć posługiwanie się detektorami lawinowymi. Wieczorem wykłady i prezentacje. Niedziela do godzin popołudniowych to dalsze ćwiczenia: współdziałanie w małej grupie podczas akcji na lawinisku. Zalecane wyposażenie: sonda, łopata, detektor, część sprzętu będzie dostępna na miejscu.

Nike Roshe Run Mennike shox tlx 0018 for sale ebay cheap shoes | SACS HOMME : Nouvelle collection , JofemarShops

Szkolenie prowadzone będzie przez naszych klubowych instruktorów PZA (Tomasz Kliś, Marcin Rutkowski, Wojciech Wajda), spotkanie ma również charakter integracyjny.

 

Kurs wspinania lodowego
Kurs wspinania w lodzie dla początkujących, wymagania: ukończony kurs skalny PZA, w kursie mogą brać udział jednocześnie 4 osoby, czas trwania to 2 lub 3 dni, miejsce: Karkonosze. Terminy 19-20.01.2013 oraz 9-10.02.2013.

Chętni są proszeni o kontakt z Marcinem Rutkowskim: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kurs turystyki wysokogórskiej w Tatrach

Termin: 23-26.02.2013, miejsce: Betlejemka (Hala Gąsienicowa):

Kontakt: Marcin Rutkowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Planowane są również kursy ski-tourowo-narciarskie w Karkonoszach, o terminach i cenach będziemy informować w najbliższym czasie

Zarząd WKW

Wyszukiwarka

Dołącz do nas!

cozyskujesz