Z powodu braku śniegu musieliśmy odwołać szkolenie lawinowe planowane na weekend 18-19.01.2014 w schronisku Pod Łabskim. Trudno przewidzieć kiedy warunki w górach poprawią się, więc na razie nie podajemy nowego terminu.

Dla wszystkich zainteresowanych powtórką z podstawowej wiedzy o śniegu i lawinach Rutek z Dozentem przygotowali prezentację w klubie w środę 22 stycznia (ul. Sokolnicza 40/1) o godz. 19.00.

Na spotkanie instruktorzy zapraszają również wszystkich klubowiczów zainteresowanych szkoleniami zimowymi (np. turystyki zimowej czy wspinania lodowego), będzie okazja zapytać się, zapisać czy podsunąć jakiś pomysł J

Znamy już termin szkolenia z turystyki wysokogórskiej organizowanego w Betlejemce na Hali Gasienicowej. Planowane jest w dniach 01-04.03.2014, zgłoszenia na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy

Zarząd WKW

Balenciaga002 – JmksportShops - Air Jordans 1 Retro High CN8607 - Up To 50% Off Only Today - pink and white nike mercurial vapors black | LacollesurloupShops - nike air jordan 20 kids bike size conversion table - Closer Look: The Air Jordan 1 High OG ‘Bred Patent’

Wyszukiwarka

Dołącz do nas!

cozyskujesz