Z przyjemnością zawiadamiam, że laureatami nagrody zostali Rafał Waldorf Zając, Michał Micaj Kajca, oraz Dawid Sysak - wyróżniony za aktywność górską. Wielkie gratki dla Wojciecha Docenta Wajdy!

Nike Air Max 90 WomenAir Jordan 1 Low "Paris" White/Sky Grey - nike magista x proximo street ic black pink color - 100 - Football Grey CV3043 | SBD - 100 Release Date - nike free hyperfeel cheap women boots shoes sale Tech Grey CT8527 - lunar glides by nike cleats for sale on craigslist

Bardzo Ważna Komisja w składzie Wojciech Wajda i Paweł Jach przedstawia rozstrzygnięcie konkursu. Postanowiliśmy uznać dokonania alpejskie i "egzotyczne" wspinaczki Waldorfa, za najważniejsze w roku 2009. Wyróżnienie za górską aktywność przyznajemy Dawidowi Sysakowi.

Ponieważ za rok 2008 nie została przyznana nagroda, nadrabiamy zaległości i honorujemy nią  Micaja i jego dokonania w Yosemitach.

Specjalne wyróżnienie osobiście przyznane przez Prezesa  - dla Docenta za Cassina na Badylu, alpejskie wspinaczki, Paklenicę i działalność instruktorską. Stara buła nie rdzewieje!

SZACUN DLA NAJLEPSZYCH!!!

 

Wykazy przejść

  • Rafał Waldorf Zając

Data Rejon Szczyt, ściana Drogs Trudność Styl, czas Partner
2009-09-02/03 Zachodni Kokszał-Tau Pik Granitsa, pn ściana Nordic Walking V, 1000m, 5/5+, M4 (M5) OS, 15 godzin (rozłożone na 2 dni), nowa droga, pierwsze wejście na szczyt Wojciech Ryczer
2009-08-31 Zachodni Kokszał-Tau Pik Plaza, pn-zach ściana Z-K IV, 4, 600m OS, 6 godzin (nowa droga, pierwsze wejście na pn wierzchołek) Wojciech Ryczer
2009-03-16 Masyw Mont Blanc Les Droites, pn ściana Colton-Brooks IV, 5M, 1000m OS, 18 godzin, pierwsze polskie przejście Marcin Woźniak
2009-02-28 Masyw Mont Blanc Grandes Jorasses, pn ściana Mały Całun IV, 4+, 600m OS, 9 godzin, pierwsze polskie przejście zimowe Paweł Józefowicz
2009-02-25 Masyw Mont Blanc Pointe Centrale de Frebouze NW Gully III, 4+, 500m OS, 10 godzin Paweł Józefowicz
2009-01-18 Labsky Dul Navorska Jama Czołem WI4, 30m Żywiec ze znajomością, pierwsze znane przejście bez asekuracji -

 

  • Dawid Sysak

 

Data Lokalizacja Droga Trudność Zespół Styl
2009.02 Todra Trombabitonal 6c Dawid Sysak, Weronika Biała OS (obite)
2009.02 Todra Pilier Couchant 6a+ Dawid Sysak, Weronika Biała OS
2009.02 Todra 1000ETune Nuits 6a+ Dawid Sysak, Weronika Biała OS
2009 (wiosna) Zamarła Turnia Jargiło – Paćkowski VI+ Dawid Sysak, Weronika Biała OS
2009 (wiosna) Wołowa Trunia Staflovka V+ Dawid Sysak, Łukasz Rutkowski OS
2009 (wiosna) Wołowa Trunia Estok – Janiga VI+ Dawid Sysak, Łukasz Rutkowski RP
2009 (wiosna) Wołowa Trunia Puskasov komin V Dawid Sysak, Łukasz Rutkowski OS

2009    (lato)

Kazalnica Schody Do Nieba VI+ Dawid Sysak, Łukasz Rutkowski, Weronika Biala OS
2009    (lato) Cubryna Prawy Mączka VI Dawid Sysak, Piotrek Łasiński, Wojtek Sołtysik RP
2009    (lato) Mięguszowiecki Wielki Prawy Mączka V+ Dawid Sysak, Piotrek Łasiński OS
2009.07 Arco – Pilastro Zanzara Barbara VI Dawid Sysak, Weronika Biała OS
2009.09 Mały Młynarz Sprężyna VI Dawid Sysak, Łukasz Rutkowski OS

 

Data Lokalizacja Droga Trudność Styl
2009 Sokoliki Nos Żubra VI.4 PP
2009 Sokoliki Prima Balerina VI.4 RP
2009 Szczeliniec Wielki Bellcanto Xa PP
2009 Pełcza Nie Ma Lipy VI.4 PP
2009 Sokoliki Ambroży VI.3 PP
2009 Sokoliki Hokej VI.3 PP
2009 Sokoliki Porozumienie Gdańskie VI.3 PP
2009.02 Todra Dechaven A Todra En Globo 7b PP
2009.07 Arco Le Fessura Porta Alla Sepoltura 7a/b OS
2009.07 Arco Carnavale 7a PP
2009.07 Arco Abissi 7c PP
2009.07 Arco Not Normal 7a PP
2009.07 Todra Ensalada Metalica 7a OS
2009.07 Arco India 7a PP
2009.07 Arco Il Panzone 7a OS
2009.07 Arco Adelante 7a+ PP
2009.07 Arco Aladin 7a OS
2009.08 Kobylany Filar Zjazdowej Turni VI.3+ RP
2009.09 Arco Nite Club 7b PP
2009.09 Sokoliki Jelito Diabła VI.5+/6 PP
2009.09 Arco Hey Joe 7a+ PP
2009.09 Arco Danza Macabra 7a+ OS
2009.09 Arco Fata Morgana 7a+ PP
2009.11 Labskie Udoli Slepa Ulicka IXb PP
2009.11 Bolechowice Dusiciel Centaurów VI.3+/4 PP
2009.11 Bolechowice Filar Abazego VI.3+ PP
2009.12.27 Kalanki – Luminy Le Chateau D'Encre 7a+ OS
2009.12.29 Kalanki – Gardiole Super Deux Veunes 7b OS
2009.12.29 Kalanki – Gardiole Le Train Sauvage 7a OS
2009.12.31 La Turbie Spiter Man 7a OS
2009.12.31 La Turbie Issue De Secours 7a OS
2010.01.01 Castillon Fatal Furry 7a+ PP (2pr)
2010.01.02 Castillon Time Crisis+Tomb Tider 7a FL
2010.01.03 La Turbie Lubricite Des Formes 7a OS

Wyszukiwarka

Dołącz do nas!

cozyskujesz