wspinanie zimowe

Zapraszamy Was na prelekcję Damiana Granowskiego pt.: "Wspinanie zimowe dla początkujących w Tatrach", która odbędzie się 7 grudnia br. o godzinie 19:00 w siedzibie Klubu, przy ul. Sokolniczej 40/1. Damian opowie nam o drogach, które warto wybrać na początku przygody z zimowym górskim wspinaniem.

gory zima

Zapraszamy Was na prelekcję naszego klubowego kolegi Arka Tabisza, która odbędzie się 23 listopada br. o godzinie 19:00 w siedzibie Klubu przy ul. Sokolniczej 40/1. Arek opowie nam o zagrożeniach gór zimą, m.in. o lawinach, o tym jak czytać komunikat lawinowy, jak zaplanować wyjście w góry oraz co zabrać do plecaka.

sprzet

Zapraszamy Was na prelekcję naszego klubowego kolegi Wojtka Wirkijowskiego, która odbędzie się 9 listopada br. o godzinie 19:00 w siedzibie Klubu przy ul. Sokolniczej 40/1.

Wojtek opowie nam o niezbędnym sprzęcie zimowym, który należy ze sobą mieć podczas górskich aktywności, a także o przemyślanym i optymalnie dobranym ubiorze zimowym.

Do zobaczenia!

zima

Drodzy Klubowicze!

Serdecznie wszystkich zapraszamy na rozpoczęcie sezonu zimowego, które odbędzie się w schronisku na Hali Szrenickiej w dniach 3 - 4 grudnia 2022 r. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

kamperem przez usa

Serdecznie zapraszamy wszystkich na prelekcję Dominika Zalewskiego pt. "Kamperem z dziećmi po parkach narodowych USA", która odbędzie się 19 października 2022 r., o godz. 19:00 w naszej siedzibie przy ul. Sokolniczej 40/1 we Wrocławiu.

Wyszukiwarka

Dołącz do nas!

cozyskujesz