zakonczenie ligi

"Czyste Rudawy" to hasło, które przyświecało 7 edycji "Ligi Tradowej WKW". Uczestnicy konkursu nie tylko się wspinali, ale również zbierali śmieci w naszym ukochanym rejonie. Ten niewielki na pozór wysiłek znacząco przyczynił się do utrzymania porządku i równowagi w przyrodzie. Mamy nadzieję, że ta idea przypadła Wam do gustu i że zakończenie Ligii nie oznacza końca sprzątania.

W 7 edycji „Ligi Tradowej WKW” wzięło udział 30 uczestników. Zrobionych zostało około 350 dróg konkursowych, zaś wyniki prezentują się następująco:

 • OPEN – klasyfikacja w kategorii damskiej i męskiej w dwóch pod-kategoriach:
  • grupa I do VI.2 włącznie (6c w skali francuskiej): Kania Agnieszka, Lubimow Marcin
  • grupa II powyżej VI.2 (6c w skali francuskiej): Opiela Seweryn
 • WKW – klasyfikacja w kategorii damskiej i męskiej w dwóch pod-kategoriach, ale tylko wśród aktualnych członków Wrocławskiego Klubu Wysokogórskiego:
  • grupa I do VI.2 włącznie (6c w skali francuskiej): Kania Agnieszka, Lubimow Marcin
  • grupa II powyżej VI.2 (6c w skali francuskiej): Nowak Jędrzej
 • AKTYWNOŚĆ (największa liczba pokonanych dróg): Skopowski Jan – 40 dróg konkursowych!
 • Nagroda specjalna za zbiórkę największej ilości śmieci: Chyła Marcin

Chcielibyśmy bardzo podziękować naszym sponsorom za ufundowanie wspaniałych nagród: Bar i Agroturystyka Karioka, Dolnośląska Szkoła Wspinaczki, Heartbeat, Mountain Direct (Sławomir Szlagowski), Sklep Górski Skalnik, Tabor pod Krzywą (Sławomir Ejsymont), Tricamp Szkoła Wspinania (szkoła założona przez organizację Integrowanie Przez Wspinanie prowadzona przez trójkę przyjaciół, doświadczonych wspinaczy - Pawła Zielińskiego, Tomasza Olszewskiego oraz Daniela Sromek).

Dziękujemy pięknie również naszym patronom medialnym: portalom wspinanie.pl, portalgorski.pl, oraz Taternikowi i serwisowi wspinaczkowegmu redPoint.

A na koniec gorące podziękowania dla wszystkich naszych wspaniałych uczestników za udział, dobrą zabawę, a przede wszystkim za zebrane śmieci.

Organizatorzy

 

Wyszukiwarka

Dołącz do nas!

cozyskujesz