Dzień Dziecka z WKW

Ten dzień był naprawdę udany! Jako koordynator wydarzenia, chciałbym podziękować WSZYSTKIM rodzicom i ich dzieciom za udział. Waszą chęć pomocy i gotowość do działania będę zawsze doceniał!


Przerwa wakacyjna

Informujemy, że po konsultacjach przeprowadzonych na forum Zarządu, od dnia 10 czerwca 2024 r. do dnia 15 września 2024 r. ze względu na przerwę wakacyjną wstrzymujemy przyjmowanie kandydatów, którzy chcą wstąpić w szeregi Wrocławskiego Klubu Wysokogórskiego . Przyjmowanie nowych kandydatów na członków Wrocławskiego Klubu Wysokogórskiego zostanie ponownie uruchomione 16 września br. Informujemy również, że od dnia 10 czerwca br. do dnia 15 września 2024 r. ze względu na przerwę wakacyjną wstrzymujemy pracę biura WKW, a co za tym idzie bieżącą obsługę członków Klubu. Bardzo prosimy o odebranie zamówionych rzeczy na spotkaniu 19 czerwca br. W tym dniu możliwe będzie odebranie bądź podbicie legitymacji i załatwienie bieżących spraw klubowych. Zespół WKW
wkw logo

UWAGA!! Przesunięty termin Sprawozdawczo – Wyborczego Walnego Zebrania WKW (na 26.06.2024)

Z uwagi na przedłużające się formalności przesuwamy Sprawozdawczo – Wyborcze Walne Zebranie Członków WKW. Nowy termin, to 26 czerwca 2024 roku, rozpoczęcie zebrania o godzinie 19:00.

Baby na trady! – relacja

"Idziemy na trady" - powiedziały Baby. I tak zrobiły. W ubiegły weekend odbył się najazd klubowiczek na Rudawy Janowickie. Celem wydarzenia była integracja płci żeńskiej z naszego klubu połączona ze wspinaniem tradowym. Pierwszego dnia udałyśmy się na Małą Strażnicę gdzie Gosia poprowadziła krótkie zajęcia na temat treningu mentalnego we wspinaniu.

Rozdanie nagród Ligi bulderowej (22.05.24, godz. 18)

Zapraszamy na rozdanie nagród ligi boulderowej WKW 2024! Już w środę 22.05 w siedzibie klubu o godz. 18:00 odbędzie się rozdanie nagród za hektolitry potu wylane na wrocławskich ściankach. Wasz trud zostanie nagrodzony nie tylko wieczną chwałą, ale także materialnym dobrem. A te w tym roku prezentują się naprawdę imponująco!

Dolomity – prelekcja (15.05.2024)

Zapraszamy na kolejną prelekcję dla członków WKW w środę(15.05.2024) o godzinie 19 w siedzibie klubu(Wrocław, Sokolnicza 40/1). Tym Razem Tomasz Kliś opowie nam o Dolomitach, jak je odnaleźć i jak się w nich odnaleźć. Dowiecie się, gdzie można się tam wspinać i gdzie najlepiej bazować, o czym warto nie zapomnieć, z czego można zrezygnować a czego unikać. Dolomity to nie tylko wspinaczka, Tomek opowie o atrakcjach poza wspinaczkowych w dniach restowych.

Baby na trady! 18-19.05.2024

Kochane babki WKW! Jest Was coraz więcej, co rozpala nasze serducha na maksa. Niezmiernie nam miło zaprosić Was na tradycyjne (bo już drugie!) spotkanie z cyklu „Baby na Trady”.

Rozpoczęcie sezonu letniego 2024

Oficjalnie rozpoczęliśmy sezon letni 2024! W ostatni weekend kwietnia licznie spotkaliśmy się na Taborze pod Krzywą aby już tradycyjnie klubowo rozpocząć letni sezon walki o życiowki w skałach. Pogoda nam sprzyjała - było pięknie, słonecznie i ciepło. Niektórzy zaliczali swoje pierwsze skalne drogi w tym sezonie, inni zdobywali kolejne punkty do Ligi Tradowej a byli i tacy co po prostu się wspinali...

Liga boulderowa WKW 2024 – wyniki

A teraz coś na co wszystko czekali! Parę słów od organizatorów Ligi Boulderowej WKW: „Druga odsłona Ligi Boulderowej WKW dobiegła końca. Cieszyła się równie dużym powodzeniem jak poprzednia edycja. 86 osób, które wzięły udział w zmaganiach, walczyło do samego końca, za co ekipa odpowiedzialna za to przedsięwzięcie serdecznie dziękuje!

Liga Tradowa 2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji Ligi…

Polaca. 40 rocznica wytyczenia polskiej drogi na Fitz Roy. Prelekcja Michała Kochańczyka – środa, 10.04.2024

Wyglądacie nam na zespół żądny ekstremalnych przygód. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi wybrać się z nami na prawdziwą wysokogórską akcję. W 40 rocznicę dokonania niemożliwego spotkamy się w klubie, by pod przewodnictwem Michała Kochańczyka przenieść się do Patagonii.