Co się odwlecze, to nie uciecze. Pogoda nie pozwoliła nam na organizację imprezy 1 czerwca, ale nie poddaliśmy się i przenieśliśmy ją na następny weekend, co zaowocowało idealnym warunem pogodowym.

Ekipa rodziców z WKW wraz ze swoimi pociechami, zjawiła się w Nowej Ziemi w  sobotę, 8 czerwca, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka. Na dzieciaki czekały specjalnie przygotowane scenariusze gier terenowych. Cała grupa z entuzjazmem zbierała punkty i wpisywała je na kartach gry.

Było też wspinanie na prostych i trudniejszych drogach czy podchodzenie po linie. Prawdziwą furorę zrobiła prawie 50-metrowa tyrolka, z której chętnie korzystała też większość rodziców.

Po zakończeniu zabaw, nastąpiło rozdanie nagród. Wyróżnienie za najwięcej zebranych punktów w najkrótszym czasie, zdobył Eryk Skraburski. Gratulacje! 

Ostatnim punktem tego dnia było wspólne ognisko, z czasem na rozmowy, odpoczynek i pyszne jedzonko

Ten dzień był naprawdę udany! Jako koordynator wydarzenia, chciałbym podziękować WSZYSTKIM rodzicom i ich dzieciom za udział. Waszą chęć pomocy i gotowość do działania będę zawsze doceniał!

Chciałbym w imieniu swoim oraz uczestników podziękować: 

  • Krzychowi Zabłotnemu – za udostępnienie sprzętu do grillowania i ławek;
  • Michałowi Truty – za udostępnienie sprzętu do zrobienia tyrolki;
  • Natalii Michalskiej – za wszelką pomoc „informatyczną”;
  • Pawłowi Kaczale i jego żonie Monice – za sprawne ogarnięcie atrakcji i scenariuszy gier. Już drugi rok z rzędu razem działamy przy tej imprezie i mam nadzieję, że nie ostatni; 
  • Zarządowi WKW – za możliwość organizacji tego wydarzenia, serdeczne dzięki!

Do zobaczenia za rok! 

Piotr Piotrowski