Kochane babki WKW! Jest Was coraz więcej, co rozpala nasze serducha na maksa. Niezmiernie nam miło zaprosić Was na tradycyjne (bo już drugie!) spotkanie z cyklu „Baby na Trady”.
*
Zapowiada się tyle atrakcji, że nie wiemy od czego zacząć. Tym razem będzie z nami na pokładzie prawdziwe wsparcie mentalne. Gościnią tej edycji będzie Gocha Pani Od Czachy. Wspólnie z organizatorką przygotowuje specjalnie dla Was plan weekendowego wspinania tak, by rozszerzać strefę komfortu i wspólnie się rozwijać. Co szykuje dla Was Gocha? Jak sama mówi: „Będzie wspierać nasze czachy i zachęcać do mentalnego wysiłku na wieczornych warsztatach. Przed snem zwolnimy razem oddech i pomruczymy razem w metodzie Butejko”. Gocha już zaciera ręce żeby z Wami pracować i będzie rozsyłać materiały do zapoznania, bo już za biurkiem możemy przygotować czachy zanim założymy kaski. Brzmi fantastycznie 🤩? Jaramy się fest i nie możemy się doczekać wspólnego wypadu w kobiecym gronie.
*
Formularz zapisowy został udostępniony na grupie WhatsApp. W tym roku całość spaja i organizuje Kamila. Także z pytaniami i wątpliwościami do niej jak w dym. Zapraszamy serdecznie i przypominamy, że wydarzenie jest przeznaczone dla klubowiczek WKW.
*
Zespół WKW