liga 2022 2048x2048

Rusza Liga Tradowa WKW – edycja VII ,,Czyste Rudawy”

Zapraszamy do udziału w kolejnej już, siódmej edycji Ligi Tradowej WKW w Rudawach Janowickich.

Konkurs rozpoczynamy w najbliższy czwartek 16 czerwca. Jego formuła umożliwia współzawodniczenie osobom wspinającym się na różnych poziomach.

Zasady konkursu pozostają niezmienne: należy zbudować wykaz przejść dróg tradowych z rejonu Rudaw Janowickich. Każde z nich, w zależności od stylu i poziomu wspinaczkowego uczestnika, jest punktowane, a suma punktów zdobytych w ramach Ligi będzie podstawą do rankingu konkursowego.

Tematem przewodnim siódmej edycji Ligi Tradowej WKW są Czyste Rudawy.

Dbajmy o nasze skały i las. Szanujmy leśne zwierzęta, w końcu to ich dom, a my jesteśmy w nim tylko gośćmi. W tej edycji zostanie przyznana nagroda specjalna za zebranie największej liczby śmieci.

Tegoroczna edycja ligi tradowej trwa od 16 czerwca do 16 października. W najbliższy czwartek, po całym dniu wspinania, od 18:00 zapraszamy na ognisko do Strużnicy! Będzie integracja, śpiew i pyszne kiełbaski (które stawia Klub). Wyposażcie się w namioty i przybywajcie!

Info z ostatniej chwili od naszego Prezesa: w piątek (tj. 10.06 br.) rano szykujemy dla Was bieg na Enisa. Będzie się działo!

Podsumowanie najważniejszych informacji:

  • czas trwania konkursu: 16 czerwca – 16 października 2022 r.,
  • miejsce: Rudawy Janowickie (w tym Góry Sokole).

Więcej szczegółów będziemy podawać na bieżąco!

Zarząd Wrocławkiego Klubu Wysokogórskiego