kurs

Klubowy kurs wspinaczki skalnej (wiosna, 2019)

 

Chcesz zacząć wspinanie w górach, ale nie wiesz jak zacząć? A może zawsze chciałeś poznać podstawy bezpiecznej wspinaczki w skałach? Nie szukaj dalej! Zapraszamy na klubowy kurs wspinaczki skalnej organizowany przez Wrocławski Klub Wysokogórski!

Część teoretyczna kursu, która rozpocznie się 11 marca 2019 r., to pięć spotkań w siedzibie klubu we Wrocławiu, przy ul. Sokolnicznej 40/1, oraz zajęcia praktyczne na sztucznej ściance.

Część praktyczna kursu, trwająca 6 dni, realizowana według programu szkoleniowego Polskiego Związku Alpinizmu, odbywać się będzie w terminie od 9 do 14 kwietnia 2019 r. w rejonach skalnych Sudetów (Sokoliki, Rudawy, Karkonosze). Zajęcia prowadzić będą instruktorzy PZA. Osoby, którym nie będzie pasował termin zasadniczy będą mogły odbyć kurs w terminie alternatywnym.

Cena kursu:

  • część teoretyczna – 200,- zł,
  • część praktyczna kursu – 800,- zł dla członków WKW, dla niezrzeszonych – 1100,- zł.

W przypadku odbywania szkolenia praktycznego w uzgodnionych terminach alternatywnych, koszt szkolenia praktycznego wzrasta do 900,- zł dla członków WKW oraz do 1200,- zł dla osób niezrzeszonych w klubie.

Kierownikiem kursu będzie Michał Kajca. Pozostałe szczegóły zamieścimy wkrótce na naszym profilu na Facebook’u oraz stronie WWW.

Zapisy prosimy realizować za pośrednictwem przygotowanego pod ten cel formularza.

Zapraszamy wszystkich chętnych!