gruzja

Mountain Freaks we Wrocławiu: Kazbek i Elbrus – cała prawda o kaukaskich gigantach w WKW

 

Odkąd tanie linie lotnicze zaczęły latać do Kutaisi, a supra okazała się imprezą nie gorszą od polskiego wesela, wielu z nas zaczęło eksplorować Gruzję, a zwłaszcza tamtejsze góry – Kaukaz.

Niejeden z naszych klubowiczów będzie starał się przekroczyć granicę 5000 m n.p.m, wchodząc właśnie na Kazbek lub Elbrus – dwa najpopularniejsze szczyty w tym łańcuchu górskim. A tak się akurat złożyło, że przed zbliżającym się sezonem, nadarzyła się okazja aby dostarczyć Wam informacji o tym, jak zorganizować taką wyprawę – i to z najlepszego źródła, czyli od profesjonalnej agencji górskiej działającej w Gruzji: Mountain Freaks – Mountain Travel & Adventure Agency!

Już 10 lutego, w najbliższe niedzielne popołudnie o godz. 16:00, zapraszamy Was na Sokolniczą 40/1 po cały szereg praktycznych protipów, aby Wasza wyprawa na któryś z kaukaskich gigantów pozostała na zawsze najlepszą przygodą w Waszym życiu!

Prelekcję poprowadzi właścicielka agencji, Ewa Stachura, oraz Nika Gomiashvili, jeden z najbardziej znanych gruzińskich przewodników wysokogórskich. Oboje, pomimo że byli na obu wierzchołkach wiele razy, dalej zachwycają się widokami ze szczytu.

Do zobaczenia!