LigaTradowa2018 plakat 2

Liga Tradowa WKW – czwarta edycja!

 

W tych pięknych wiosennych okolicznościach czas zacząć 4. edycję Ligi Tradowej! Jeżeli macie chęć przeżyć emocje na najwyższych obrotach, zapraszamy o udziału!

Zasady konkursu pozostają niezmienne: należy zbudować wykaz przejść dróg tradowych z rejonu Rudaw Janowickich. Każde przejście, w zależności od stylu i poziomu wspinaczkowego uczestnika, jest punktowane, a suma punktów zdobytych w ramach Ligi będzie podstawą do rankingu konkursowego.

Lista dróg konkursowych nie zmieniła się.

Czas trwania zabawy: zaczynamy 21 kwietnia, a kończymy 11 listopada 2018 roku.

Jak wziąć udział? Wystarczy wypełnić kartę kartę startową 1) oraz uzupełnić ją o wykaz przejść do dnia 11 listopada 2018 roku. Drogi wpisane po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy tworzeniu ostatecznego rankingu.

Dokładny opis zasad konkursowych znajdziecie w regulaminie dostępnym tutaj. Wysyłając zgłoszenie uczestnik oświadcza, że zgadza się z postanowieniami regulaminu Ligi Tradowej WKW.

Aktualnych informacji na temat Ligi szukajcie również na facebook’owym profilu imprezy.

Zapraszamy do zabawy i do zobaczenia w skałach!

Zarząd WKW

patronat


 

1) Aby nieco przybliżyć Wam temat uzupełniania i modyfikacji danych w karcie startowej, pamiętajcie, że jest to formularz Google Forms, który można edytować posługując się odpowiednim odnośnikiem (adresem URL). Odnośnik ten jest dostępny w postaci opcji ponownej edycji odpowiedzi, która pojawia się zaraz po wypełnieniu karty startowej, oraz jest on dostępny w wiadomości e-mail od Formularzy Google (ang. Google Forms), która jest wysyłana do uczestnika/uczestniczki po pierwszym uzupełnieniu przez niego karty (wystarczy wypełnić tylko informacje zgłoszeniowe). Jeśli klikniesz w ten odnośnik, będziesz mógł/mogła edytować swoje wcześniej wprowadzone dane oraz przejścia. Jeśli jednak po prostu klikniesz w link do karty startowej na naszej stronie, czeka Cię ponowne podawanie wszystkich informacji, a nas – nużąca konieczność scalania duplikatów …