DMM-Days-2014

DMM Days 2014

Razem z firmą DMM bardzo serdecznie zapraszamy na pierwsze w historii DMM Days. Przez 5 dni (1–6 grudnia 2014), wszyscy chętni będą mieli okazję poznać oraz przetestować nowe produkty tej kultowej, walijskiej firmy – wśród nich innowacyjny kubek górski DMM Pivot, czy też przyrząd o zwiększonej sile hamowania, DMM Grip. Nie zabraknie również pokazów szpeju już znanego i lubianego – czekanów, kości, karabinków i ekspresów.

Oprócz wyżej wymienionych nowości, każda z osób będzie mogła użyć zrywarki hydraulicznej do sprawdzenia, jaką wytrzymałość ma używany przez nią sprzęt. Wyniki będzie można porównać z fabrycznie nowymi wyrobami DMM.

Dodatkowo, całość spotkania uświetni swoją obecnością Chris Rowlands – żywa legenda DMM, który przeszedł długą drogę od zwykłego pracownika, do jednego z najbardziej znaczących menadżerów w firmie. Odpowie na wszystkie Wasze pytania, nawet te najbardziej wnikliwe.

DMM-Days-2014

Przygotujemy również prezentacje, zarówno o samym DMM, jak i o technicznych aspektach sprzętu wspinaczkowego. Nie zdawaliście sobie sprawy, jak wiele szczegółów i technologicznych patentów zawiera w sobie choćby zwykły karabinek.

Na koniec, przez cały czas trwania DMM Days w sklepach partnerskich znajdziecie super promocje na wybrane produkty z oferty DMM. Pełna lista sklepów poniżej:

  • – ALPIN (Poznań
  • ALPINTECH (Kraków)
  • CETUS (Szczecin)
  • SKLEP GÓRSKI (Czeladź)
  • SKLEP TURYSTY (Łódź)
  • SNUFKIN (Warszawa)
  • CAMPER (Opole)

Wszystkie lokalizacje znajdziecie na załączonym plakacie. Imprezy w klubach zaczynają się o godz. 18:00. Spotkanie w Sklepie Górskim w Czeladzi zaczyna się od 16 i trwa do 18. Wszystkie imprezy są oczywiście otwarte i darmowe.

Serdecznie zapraszamy!

Marek Janeczek
CAMPER