szwajcarka 03

Klubowe zakończenie sezonu letniego 2013

W dnia 16-17 listopada zapraszamy na klubowe zakończenie sezonu letniego 2013, które tak jak w poprzednim roku, odbędzie się w schronisku Szwajcarka w Sokolikach.

Zaczynamy w sobotę o godz. 17.30. w sali kominkowej (w budynku schroniska na pierwszym piętrze, wejście schodami z zewnątrz na balkony ) i w programie mamy:

– wykład z autoratownictwa, który poprowadzi Wojciech „Dozent” Wajda , instruktor alpinizmu PZA
– prezentacja Michała Kajcy o nowym rejonie wspinaczkowym w okolicach Jeleniej Góry, który ostatnio eksploruje
– wieczór alpejski – zdjęcia i opowieści klubowiczów z tegorocznych (i nie tylko) wspinaczek w rejonie Chamonix.

Wieczorne spotkanie będzie miało charakter integracyjny, zachęcamy do przyniesienia swoich zdjęć ze wspinaczkowych wakacji. Zapraszamy również na pyszny żurek, specjalność Pani Bożeny – gospodyni Szwajcarki.

 

W niedzielne przedpołudnie planowane są zajęcia praktyczne z autoratownictwa, przebieg uzależniony jest od ilości chętnych i pogody, szkolenie poprowadzą Dozent z Marcinem Rutkowskim (instruktor taternictwa PZA, przewodnik IVBV).

Dla osób niezainteresowanych szkoleniem Michał Kajca ma propozycję udziału w pracach ekiperskich na Zipserowej Czubie, potrzebna będzie pomoc przy czyszczenia skały, chętni proszeni są o wcześniejszy kontakt z Michałem.

Uczestnicy ponoszą koszty noclegu (ok. 25 zł od osoby, z własnym śpiworem), wyżywienie (poza sobotnim żurkiem) we własnym zakresie, W schronisku znajduje się bufet z podstawowym menu. Mamy wynajęte całe schronisko (26 łóżek), udział w spotkaniu należy zgłosić wysyłając maila na adres: kw.wroclaw@gmail.com w temacie wiadomości podając „Szwajcarka”.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!
Do zobaczenia!

Zarząd WKW

P.S. w tym samym czasie w Chatce pod Śmielcem będzie trwała akcja drewno. Decyzja organizatorów (Sudecki Klub Wysokogórski) trochę nas zaskoczyła (w poprzednich latach akcje odbywały się w październiku). Stali bywalcy Chatki będą musieli dokonać niełatwego wyboru. Trzymamy kciuki za pogodę.