Klubowy kurs taternictwa letniego

WKW serdecznie zaprasza na klubowy kurs taternictwa letniego. Program kursku PZA obejmuje wspinanie w co najmniej 2 dolinach tatrzańskich, naszym planem jest wspinanie w minimum 3 dolinach, w tym co najmniej jednej na Słowacji (zależnie od pogody i spręża uczestników 🙂

Klubowy kurs taternictwa letniego

  • Termin: 22 sierpnia – 4 września 2011,
  • Miejsce: Tatry polskie oraz słowackie,
  • Informacje i zapisy: Wojciech Dozent Wajda (wtwdoz@poczta.onet.pl , tel. 601 31 716) oraz Marcin Rutkowski (mhr@pnet.pl)

Program kursku PZA obejmuje wspinanie w co najmniej 2 dolinach tatrzańskich, naszym planem jest wspinanie w minimum 3 dolinach, w tym co najmniej jednej na Słowacji (zależnie od pogody i spręża uczestników 🙂 Oczywiście – zgodnie z programem PZA – przewidujemy minimum 10 wyjść dla każdego zespołu, termin 2 tygodni zakłada zarówno sprzyjającą pogodę, jak i czas na odpoczynek i ew. przejazdy na Słowację.

Kierownikiem kursu jest Dozent, pozostali prowadzący to: Rutek – jako pomysłodawca – oraz ew Kaziu, jeśli będzie wystarczająca ilość chętnych (kursantów).

Koszt kursku: 2300PLN od osoby przy 3 osobach na instruktora. Koszty nie obejmują przejazdów, noclegów i wyżywienia

Jeśli wśród klubowiczów są chętni (samodzielni) taternicy i wspinacze, to w okresie naszego działania na Słowacji zapraszamy do wspólnego wspinania i działania – może wyjdzie nam mini-obóz klubowy 🙂