II edycja “Biegu dla Maćka”!

 

Zapraszamy serdecznie na drugą edycję “Biegu dla Maćka”, którego organizatorami są Fundacja Czarodziejska Góra wraz z Wrocławskim Klubem Wysokogórskim. Odbędzie się on w niedzielę, 29.05.2011, w centrum handlowym “Borek”. Bieg ma na celu zebranie pieniędzy na rehabilitację i sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Fundacji.

 

 

II edycja “Biegu dla Maćka”!

Zapraszamy serdecznie na drugą edycję “Biegu dla Maćka”, którego organizatorami są Fundacja Czarodziejska Góra wraz z Wrocławskim Klubem Wysokogórskim.
Bieg ma na celu zebranie pieniędzy na rehabilitację i sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Fundacji. W zeszłym roku do puszek trafiło – 2706 zł, kupiono 2 szt. wózków do biegana.
Link do zapisów oraz więcej informacji znajduje się na stronie biegu:

Podczas biegu na 10 km będzie prowadzona osobna klasyfikacja do wspinaczy (należy to zadeklarować podczas zapisów). Oczywiście z nagrodami dla najszybszych Pań i Panów.

Przy organizacji imprezy “Bieg dla Maćka” potrzebujemy pomocy wolontariuszy. Osoby chętne do pracy przy zabezpieczaniu trasy są proszone o kontakt z Pawłem Jachem (tel. 513 053 094).

  • gdzie: centrum handlowe “Borek”
  • kiedy: 29.05.2011, godz. 08:00-13:00