Od Karkonoszy po Himalaje

 

W najbliższy czwartek 14.04.2011 zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć zdjęcia z prawdziwego wspinania. Nasz klubowy kolega, Andrzej Sokołowski, opowie o swoim jedenastoletnim stażu wspinaczkowym, o sukcesach i “porażkach” w różnych rejonach górskich – od karkonoskich skał po góry wysokie.

 

 

W najbliższy czwartek 14.04.2011 zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć zdjęcia z prawdziwego wspinania. Nasz klubowy kolega, Andrzej Sokołowski, opowie o swoim jedenastoletnim stażu wspinaczkowym, o sukcesach i “porażkach” w różnych rejonach górskich – od karkonoskich skał po góry wysokie.

Andrzej jest wszechstronnym wspinaczem, jego nazwisko często pojawia się w czasopismach i portalach górskich w podsumowaniach sezonu zarówno letniego jak i zimowego. Najnowszym osiągnięciem „Sokoła” jest zajęcie pierwszego miejsca w IX Memoriale Bartka Olszańskiego.

Zapraszamy!

  • gdzie: siedziba WKW, ul Sokolnicza 40/1
  • kiedy: czwartek 14 IV 2011, godz. 19:00