Spotkanie integracyjne w Chatce pod Śmielcem

W dniach 27-29.11.2009 ekipa członków oraz sympatyków naszego klubu odwiedziła to niezwykle klimatyczne miejsce, które miło kojarzy się wszystkim wspinaczom ze środowiska wrocławskiego – dawnym bywalcom i nowym.

 

W dniach 27-29.11.2009 ekipa członków oraz sympatyków naszego klubu odwiedziła to niezwykle klimatyczne miejsce, które miło kojarzy się wszystkim wspinaczom ze środowiska wrocławskiego – dawnym bywalcom i nowym. Każdy kto trafia do chatki pozostaje pod jej urokiem i nie zraża się spartańskimi warunkami życia. Całe pokolenia dolnośląskich wspinaczy posłusznie rąbały drewno, nosiły wodę ze źródła, pomagały przy pracach remontowych. Dzięki tym staraniom chatka ma się całkiem dobrze, w przeciwieństwie do innych domków w Karkonoszach, które podupadają.

 

 

Każda wizyta jest okazją do drobnych remontów, tym razem zostały oprawione drewnem okna w kuchni.

 

 

W sobotni wieczór pogawędziliśmy w miłej atmosferze o kierunkach dalszego rozwoju klubu i planowanych wyjazdach w góry, wznosząc toasty za zdrowie dwóch Andrzejów obecnych wśród nas.

 

 

Niedzielny poranek przywitał nas piękną pogodą, ruszyliśmy na wycieczkę w Śnieżne Kotły i okolice.

 

 

Do następnego spotkania!