kurs lawinowy 2018 3

Zima zbliża się do nas długimi krokami, więc najwyższy czas wyjść jej na przeciw, odpowiednio się wcześniej przygotowując. W tym celu mamy dla Was poniższe propozycje kursów na najbliższy sezon, ze wstępnie potwierdzonymi terminami:

  • szkolenie skiturowe - 5-6 stycznia 2019 r.,
  • szkolenie lawinowe pierwszego stopnia - 26-27 stycznia 2019 r.,
  • szkolenie lawinowe drugiego stopnia (przeznaczone dla osób, które są już po szkoleniu pierwszego stopnia) - 9-10 lutego 2019 r.

W planach są równiież szkolenia z turystyki zimowej oraz ze wspinania zimowego, jednkaże jeszcze nie możemy podać orientacyjnych dat oraz miejsc ich przeprowadzenia - jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów z instruktorami.

Na chwilę obecną możemy jedynie  potwierdzić, że szkolenia lawinowe zostanę przeprowadzone przez instruktorów z Fundacji Anny Pasek, z którą już współpracujemy od jakiegoś czasu. Po doprowadzeniu do końca rozmów z pozostałymi instruktorami niezwłocznie opublikujemy szczegóły dotyczące reszty kursów, a na tydzień przed terminem zapisów podamy informacje na stronie, kiedy będzie można wysyłać zgłoszenia na wybrany kurs, tak żeby każdy miał szanse się zapisać.

Uwaga: na krusy będą mogli zapisać sie w zasadzie wszyscy zainteresowani, niezależnie od tego, czy osoby te są zrzeszone w naszym klubie, czy też nie. Niemniej trzeba pamiętać, że pierwszeństwo w udziale na kursach będą mieli członkowie Wrocławskiego Klubu Wysokogórskiego. Ponadto, koszty uczestnictwa w kursach dla  członków WKW będą uwzględniały stosowną zniżkę; osoby z poza klubu będą musiały uiścić pełną, "normalną" kwotę za dane szkolenie.

Wyszukiwarka

Liga Tradowa WKW 2019

LigaTradowa2019 plakat

Dołącz do nas!

cozyskujesz

Nasi partnerzy strategiczni

pza 2017 czarne tr

nasze skaly

fundacja kukuczk