Fundacja A.P.Zapraszam naszych Klubowiczów do wzięcia udziału w Kursie Lawinowym który przeprowadzi dla nas Fundacja im. Anny Pasek. Kurs kierowany jest przede wszystkim do młodych klubowiczów, uczących się, których nie stać na komercyjny kurs. Działanie takie jest związane z misją Fundacji. W drugiej kolejności do kursu będą mogli przystąpić pozostali Klubowicze.

Głównym instruktorem kursu jest Tomasz Nodzyński (przewodnik Tatrzański, Pracownik IMiGW sekcja niwologii, osoba posiadająca ogromną wiedzę na temat śniegu, jego przemian i zagrożeń tym związanych). Kurs zostanie przeprowadzony wg programu (pobierz).

Ilość miejsc na kursie: 20 osób
Koszt kursu: 130zł
Miejsce: Tatry, Morskie Oko (Stare Schronisko)
Termin: 15-16 grudnia 2012r.

Zapisy: Osoby chętne do wzięcia udziału w kursie proszone są o kontakt na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

skąd otrzymają formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji. Z pośród zgłoszeń dokonana zostanie weryfikacja. Zgłoszenia proszę przysyłać do 31.10.2012r.

Mariusz Jarosławski

 

www.annapasek.orggaleriacategory19-2010-02-28-szkolenie-lawinowe

httpwww.annapasek.orggaleriacategory19-2010-02-28-szkolenie-lawinowe
zdjęcia pochodzą ze strony Fundacji im. Anny Pasek: http://www.annapasek.org/galeria/zdjecia-z-zycia-fundacji

Wyszukiwarka

Liga Tradowa WKW 2019

LigaTradowa2019 plakat

Dołącz do nas!

cozyskujesz

Nasi partnerzy strategiczni

pza 2017 czarne tr

nasze skaly

fundacja kukuczk