WKW serdecznie zaprasza na klubowy kurs taternictwa letniego. Program kursku PZA obejmuje wspinanie w co najmniej 2 dolinach tatrzańskich, naszym planem jest wspinanie w minimum 3 dolinach, w tym co najmniej jednej na Słowacji (zależnie od pogody i spręża uczestników :)

Nike Air Max 1 For Saleair max limitless women | Jordan 1 Retro High OG University Blue (PS) - 134 - AQ2664 - nike shox pet print pages for kids free dinosaur

Klubowy kurs taternictwa letniego

  • Termin: 22 sierpnia - 4 września 2011,
  • Miejsce: Tatry polskie oraz słowackie,
  • Informacje i zapisy: Wojciech Dozent Wajda (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 601 31 716) oraz Marcin Rutkowski (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Program kursku PZA obejmuje wspinanie w co najmniej 2 dolinach tatrzańskich, naszym planem jest wspinanie w minimum 3 dolinach, w tym co najmniej jednej na Słowacji (zależnie od pogody i spręża uczestników :) Oczywiście - zgodnie z programem PZA - przewidujemy minimum 10 wyjść dla każdego zespołu, termin 2 tygodni zakłada zarówno sprzyjającą pogodę, jak i czas na odpoczynek i ew. przejazdy na Słowację.

Kierownikiem kursu jest Dozent, pozostali prowadzący to: Rutek - jako pomysłodawca - oraz ew Kaziu, jeśli będzie wystarczająca ilość chętnych (kursantów).

Koszt kursku: 2300PLN od osoby przy 3 osobach na instruktora. Koszty nie obejmują przejazdów, noclegów i wyżywienia

Jeśli wśród klubowiczów są chętni (samodzielni) taternicy i wspinacze, to w okresie naszego działania na Słowacji zapraszamy do wspólnego wspinania i działania - może wyjdzie nam mini-obóz klubowy :)

Wyszukiwarka

Liga Tradowa WKW 2022

liga 2022 stempel

Dołącz do nas!

cozyskujesz

Nasi partnerzy