Jeśli chcesz korzystać z przywilejów przysługujących członkom WKW,  uczestniczyć w wyjazdach wspinaczkowych, narciarskich i turystycznych, pokazach slajdów i szkoleniach, a zwłaszcza jeśli masz chęć do działania - przyłącz się do WKW!

Nie ma żadnych wymogów formalnych. Żeby stać się członkiem Klubu nie potrzebujesz żadnego dokumentu potwierdzającego ukończenie kursu skałkowego czy taternickiego. Wystarczy, że:

  1. Przygotujesz jeden egzemplarz deklaracji członkowskiej oraz jedno zdjęcie (legitymacyjne, podpisane).
  2. Wpłacisz wpisowe (50,- zł) oraz roczną składkę członkowską (80,- zł) na nasze konto1). Decyzją Zarządu, składka członkowska dla osób zapisujących się po 1 września w danym roku jest o połowę mniejsza, czyli 40,- zł2).
  3. Wyślesz nam na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. potwierdzenie przelewu oraz Twoje zdjęcie w formie elektronicznej (do nowej legitymacji).

Potem pozostanie jedynie oczekiwać na kontakt z naszej strony z informacją o gotowej legitymacji do odbioru w klubie. Można będzie ją odebrać w siedzibie Klubu praktycznie w każdą środę, o godz. 19:00, poza dniami świątecznymi oraz dniami, kiedy zakomunikowano brak dyżuru osób z Zarządu Klubu.

1) Od dłuższego czasu nie przyjmujemy już wpłat bezpośrdenio w gotówce i nie prowadzimy kasy.
2) Zmiana obowiązuje od 10 stycznia 2018 r.

 

Wyszukiwarka

Liga Tradowa WKW 2019

LigaTradowa2019 plakat

Dołącz do nas!

cozyskujesz

Nasi partnerzy strategiczni

pza 2017 czarne tr

nasze skaly

fundacja kukuczk