Jeśli chcesz korzystać z przywilejów przysługujących członkom WKW,  uczestniczyć w wyjazdach wspinaczkowych, narciarskich i turystycznych, pokazach slajdów i szkoleniach, a zwłaszcza jeśli masz chęć do działania - przyłącz się do WKW!

Nie ma żadnych wymogów formalnych. Żeby stać się członkiem Klubu nie potrzebujesz żadnego dokumentu potwierdzającego ukończenie kursu skałkowego czy taternickiego. Wystarczy, że:

  1. Przygotujesz jeden egzemplarz deklaracji członkowskiej oraz jedno zdjęcie (legitymacyjne, podpisane).
  2. Wpłacisz wpisowe (50,- zł) oraz roczną składkę członkowską (80,- zł) na nasze konto1). Decyzją Zarządu, składka członkowska dla osób zapisujących się po 1 września w danym roku jest o połowę mniejsza, czyli 40,- zł2).
  3. Wyślesz nam na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. potwierdzenie przelewu oraz Twoje zdjęcie w formie elektronicznej (do nowej legitymacji).

Potem pozostanie jedynie oczekiwać na kontakt z naszej strony z informacją o gotowej legitymacji do odbioru w klubie. Można będzie ją odebrać w siedzibie Klubu praktycznie w każdą środę, o godz. 19:00, poza dniami świątecznymi oraz dniami, kiedy zakomunikowano brak dyżuru osób z Zarządu Klubu. Pamiętaj o dostarczeniu papierowej wersji deklaracji wraz ze zdjęciem, nalepiej w momencie odbioru legitymacji.

1) Od dłuższego czasu nie przyjmujemy już wpłat bezpośrdenio w gotówce i nie prowadzimy kasy.
2) Zmiana obowiązuje od 10 stycznia 2018 r. i dotyczy pierwszej składki członkowskiej.

Adidas Yeezy shoes

Wyszukiwarka

Dołącz do nas!

cozyskujesz

Nasi partnerzy