Bergell Soglio mg k

(fot.: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Bergell_Soglio_mg-k.jpg)

Jeśli nie macie jeszcze planów na wakacje to mamy dla Was dwie klubowe propozycje.

Pierwszą z nich adresujemy do klubowiczów, którzy działają samodzielnie w górach typu alpejskiego: między 22 lipca a 6 sierpnia klubowa reprezentacja będzie działała w Bergell (https://pl.wikipedia.org/wiki/Bergell). Będzie to znakomita możliwość, żeby skorzystać z rad i wskazówek bardziej doświadczonych wspinaczy i przy okazji zintegrować się w klubowym gronie
Więcej informacji na forum klubowym.

Druga propozycja to klubowy kurs taternicki - zaczynamy 17 sierpnia. Pierwszy tydzień to działalność na Hali Gąsienicowej , drugi rejonie Morskiego Oka.
Kurs będzie realizował program PZA (http://pza.org.pl/szkolenie/programy/kurs-taternicki) pod kierownictwem jednego z najbardziej doświadczonych instruktorów w Klubie (i nie tylko czyli Wojciecha Dozenta Wajdy.
Jest to propozycja nie tylko dla członków Klubu, warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w kursie jest wcześniejsze ukończenie kursu skałkowego.

Zainteresowanych udziałem w imprezach zapraszamy do kontaktu przez klubowego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mens Nike Cortezbridge media | Women's Nike Air Jordan 1 trainers - Latest Releases , Ietp

osp3smallWarunki na tegoroczne święta wielkanocne bardziej sugerowały zimową działalność wspinaczkową. Jednak podczas niedawnego okresu ciepłej pogody umysł przestawił się nam na tryb wspinaczki letniej i pod tym kątem zaplanowaliśmy wyjazd świąteczny.

Air JordanSports News | Klær Nike

Rusza akcja  „Matterhorn 2011”. Spotkanie uczestników wyjazdu 07.12.2011r. godzina 19:00 w siedzibie klubu.

Lebron Soldier XII 12Nike shoes | Altra Timp 3 Review , Best Trail Running Shoes 2021

Ama_Dablam2

Mamy listopad. Ostatnie dni to była piękna, polska złota jesień. Część z nas zakończyła sezon wspinaczkowy, niektórzy udali się w cieplejsze rejony. A jeszcze inny wyruszyli zdobywać piękne szczyty w odległych krajach. Jak nasza koleżanka Renia Dutkiewicz, która pod koniec października rozpoczęła wyprawę w Himalaje. Celem jest magiczna Ama Dablam.

adidasjordan Sneakers | Women's Nike Superrep

 

 

Wszystkich klubowiczów zapraszamy na wspólną wyprawę na Matterhorn latem 2011r.

Saldos - Entrega gratuitajordan Sneakers | Air Jordan Retro - 2021 Release Dates + Preview , Fitforhealth

Wyszukiwarka

Liga Tradowa WKW 2021

liga

Dołącz do nas!

cozyskujesz

Nasi partnerzy