gruzja

 

Odkąd tanie linie lotnicze zaczęły latać do Kutaisi, a supra okazała się imprezą nie gorszą od polskiego wesela, wielu z nas zaczęło eksplorować Gruzję, a zwłaszcza tamtejsze góry - Kaukaz.

Niejeden z naszych klubowiczów będzie starał się przekroczyć granicę 5000 m n.p.m, wchodząc właśnie na Kazbek lub Elbrus - dwa najpopularniejsze szczyty w tym łańcuchu górskim. A tak się akurat złożyło, że przed zbliżającym się sezonem, nadarzyła się okazja aby dostarczyć Wam informacji o tym, jak zorganizować taką wyprawę - i to z najlepszego źródła, czyli od profesjonalnej agencji górskiej działającej w Gruzji: Mountain Freaks - Mountain Travel & Adventure Agency!


Już 10 lutego, w najbliższe niedzielne popołudnie o godz. 16:00, zapraszamy Was na Sokolniczą 40/1 po cały szereg praktycznych protipów, aby Wasza wyprawa na któryś z kaukaskich gigantów pozostała na zawsze najlepszą przygodą w Waszym życiu!


Prelekcję poprowadzi właścicielka agencji, Ewa Stachura, oraz Nika Gomiashvili, jeden z najbardziej znanych gruzińskich przewodników wysokogórskich. Oboje, pomimo że byli na obu wierzchołkach wiele razy, dalej zachwycają się widokami ze szczytu.


Do zobaczenia!

Wyszukiwarka

Dołącz do nas!

cozyskujesz

Nasi partnerzy strategiczni

pza 2017 czarne tr

nasze skaly

fundacja kukuczk