Jaki jest cel tworzenia wizerunku klubowego i co chcemy osiągnąć?

Podstawowym celem jest wzmocnienie rozpoznawalności członków klubu. Chcemy stworzyć elementy, które w górach, na zawodach czy nawet na rowerze pomogą członkom klubu rozpoznać się. Chcemy, aby członkowie klubu – a jest ich prawie 200 wiedzieli, kto należy do klubu. Pozwoli to lepiej nawiązywać kontakty i wspomoże organizację wyjazdów. Miejmy nadzieję, że z czasem stworzymy spójną i rozpoznawalną, również na zewnątrz, „markę”.

Co trzeba przygotować i w jakiej formie?

Nie chcemy zmieniać logotypu. Logo w postaci orła (znak nawiązujący do PZA) pozostaje niezmienny. Jest to logo „urzędowe”. Jednak wariacje na temat napisu WKW z czekanem są wskazane. Dorabiamy do tego napisu otoczenie, (kolory, napisy, elementy charakterystyczne), które będzie dla niego dodatkiem. Zadanie polega na stworzeniu napisu, typografii (czcionki i napisy), elementów charakterystycznych, kolorów, które stworzą spójną identyfikację, możliwą do wykorzystania, również osobno – bez znaku PZA, na wszystkich materiałach reklamowych, ubraniach, sprzęcie itp. Znak powinien być prosty, charakterystyczny możliwy do wyhaftowania, nadrukowania sitodrukiem, wydrukowania w małych oraz dużych rozmiarach na papierze czy banerach lub folii.


Przygotuj wzór znaku WKW w ciekawej grafice, który można wykorzystać jako:

  1. Wzór koszulki
  2. Wzór naszywki o wymiarach max 10cm x 10cm (dowolny kształt)
  3. Wzór nadruku na kask (weź pod uwagę pole nadruku na kasku)
  4. Wzór koperty i papieru firmowego (karta A4)
  5. Wzór znaku na drzwi (np. taki który można przywiesić na drzwiach na ul. Sokolniczej)
  6. Wzór banera o wymiarach 2m (wysokość) x5m (szerokość)


Wszystkie elementy powinny być przygotowane w postaci wektorowej (w programach Corel, Ilustrator).

WAŻNE!
Jednak jeżeli masz pomysł, a nie znasz się na programach graficznych, narysuj na kartce znak, przedstaw swój pomysł – a podczas oceny wszystkich prac, wybierzemy jedną lub połączymy kilka pomysłów tworząc najlepszą formę. Może pojawić się coś co będzie świetnym pomysłem, a niekoniecznie autor musi znać się na oprogramowaniu dla grafików.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Każdy, kto chce, ma pomysł i chce się nim podzielić.

Jaki jest termin konkursu i gdzie nadsyłać prace?
Konkurs trwa od 28 czerwca 2012 r. do 17 lipca 2012 r. Prace należy nadsyłać na adres e-mailowy klubu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie prace wrzucane na tablicę grupy WKW na Facebooku będą kasowane i nie poddawane ocenie.

Jakie są nagrody?
„100 porad gór” a przede wszystkim satysfakcja, że klubu posługuje się tym właśnie projektem.

Wyszukiwarka

Liga Tradowa WKW 2019

LigaTradowa2019 plakat

Dołącz do nas!

cozyskujesz

Nasi partnerzy strategiczni

pza 2017 czarne tr

nasze skaly

fundacja kukuczk