Bregaglia

Zapraszamy na kolejną prelekcję w Klubie - w najbliższą środę, tj. 30.11 br. o godz. 19:00 :)
O Bregaglii i okolicach opowie nam Wojciech "Dozent" Wajda.

Do zobaczenia na Sokolniczej 40/1.

krzywa turnia

fot. Jacek Kaim

Przypominamy, że w najbliższą sobotę, tj. 1 października 2016 r. odbędzie się VIII edycja maratonu wspinaczkowego „Big Wall w Sokołach”, na który serdecznie zapraszamy. Celem tych towarzyskich zawodów jest pokonanie jak najdłuższego dystansu dróg wspinaczkowych, przy czym trudność pokonywanych dróg ma wpływ na ostateczną punktację.

Po zakończeniu zmagań planowany jest posiłek, a wieczorem odbędzie się super finał, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród oraz szeroko pojęta integracja.
Informujemy, że ze względu na towarzyski charakter rywalizacji część nagród zostanie rozlosowana wśród uczestników. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez: DMM, sklep CAMPER, firmę PiNa, firmę HEARTBEAT, ściankę wspinaczkową ZERWA, wydawnictwo BEZDROŻA, sklep SKALNIK Jelenia Góra, Tabor pod Krzywą, Wrocławski Klub Wysokogórski.

Ponadto tego dnia wieczorem na Taborze pod Krzywą odbędzie się finał „Ligi Tradowej WKW” na którym poznamy zwycięzców II edycji konkursu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Organizatorzy:

wkw logo     granit logo

Tabor pod Krzywą

Patroni medialni:

pza logo   redpoint logo

wspinanie logo   portalgorski logo   brytan logo

Powoli dobiega końca druga edycja konkursu wspinaczkowego "Liga Tradowa WKW" organizowanego przez Wrocławski Klub Wysokogórski w Rudawach Janowickich. Konkurs trwa do niedzieli 25 września br.

wspin

fot. Jacek Kaim

Przypominamy, że karty startowe należy wypełnić do dnia 27 września br. Drogi wpisane po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy tworzeniu ostatecznego rankingu.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu i nie tylko do wzięcia udziału w Finale "Ligi Tradowej WKW", który odbędzie się 1 października 2016 r. na Taborze pod Krzywą.
W programie m.in.: ogłoszenie wyników, uroczyste wręczenie nagród i inne atrakcje. Więcej szczegółów wkrótce na stronie http://www.wkw.org.pl/ oraz naszym profilu na FB facebook.com/WroclawskiKW
Zapraszamy!

foto bw2016

foto Jacek Kaim

Serdecznie zapraszamy na VIII edycję maratonu wspinaczkowego 'Big Wall w Sokołach'. Tym razem spotykamy się 1 października 2016 r. na Taborze pod Krzywą w Górach Sokolich koło Jeleniej Góry.

Celem tych towarzyskich zawodów jest pokonanie jak najdłuższego dystansu dróg wspinaczkowych, przy czym trudność pokonywanych dróg ma wpływ na ostateczną punktację. Wyżej punktowane są też przejścia dróg z tradycyjną asekuracją. Dokładne reguły rywalizacji oraz punktację znajdziecie poniżej.

Coroczny meeting ma charakter towarzyski i odbywa się w formule bez sędziów. Jako że każdy zespół bierze w nim udział wyłącznie na własną odpowiedzialność, uczestniczyć w nim mogą tylko osoby pełnoletnie.

Zapisywać się można na miejscu w sobotę od 8:30 do 9:15. Na 9:20 zaplanowana jest odprawa - rozdamy karty przejść, omówimy regulamin rywalizacji, po czym zespoły będą mogły ruszyć w skały. Wszyscy członkowie zespołu powinni zameldować się przed startem na Taborze.

Jak zwykle zespoły będą miały siedem godzin na akcję górską (9:30 - 16.30). W tym czasie staramy się pokonać jak najdłuższy dystans wspinaczkowy, zliczając długość i trudności kolejnych przebytych wyciągów. Do 17:30 na Taborze zbierane będą karty z pokonanymi drogami.

Po zakończeniu zmagań planowany jest posiłek, a wieczorem odbędzie się ogłoszenie wyników, rozdanie nagród oraz szeroko pojęta integracja. Ze względu na towarzyski charakter rywalizacji, część nagród zostanie rozlosowana wśród uczestników.

Big Wall w Sokołach organizowany jest przez Wrocławski Klub Wysokogórski, Szkołę Wspinaczki Granit Michała Kajcy oraz Tabor pod Krzywą.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Reguły rywalizacji

  1. Udział w meetingu jest otwarty dla zespołów składających się z osób pełnoletnich, przy czym zespół musi liczyć co najmniej dwie osoby.

Serdecznie zapraszamy na wspólne piwo wraz z naszymi gośćmi z Hiszpanii.

Zbiórka jutro (tj. w sobotę 09.07.2016) o godz. 19:30 pod pomnikiem A. Fredry na Wrocławskim rynku.

Do zobaczenia!

Wyszukiwarka

Liga Tradowa WKW 2019

LigaTradowa2019 plakat

Dołącz do nas!

cozyskujesz

Nasi partnerzy strategiczni

pza 2017 czarne tr

nasze skaly

fundacja kukuczk